Našim cieľom je uplatniť a zdokonaliť odborné skúsenosti a spojiť ich s dokonalým doplnkovým servisom a dôsledným vnímaním potrieb  nášho zákazníka.

Za zmienku stojí aj náš záujem o zákazníka po uplynutí dvojročnej záručnej lehoty. Je tým myslená oprava alebo prešitie daného výrobku. Teda staráme sa o Vás aj po uplynutí záruky.

Nakoľko všetci naši výrobcovia konfekčnej módy pôsobia na Slovensku, v prípade, že Vám nesadne konfekčná veľkosť, môžeme si dovoliť vyskladať Vám oblek aj na mieste priamo v predajni bez nutnosti jeho šitia na mieru. To znamená, že je možnosť výmeny saka alebo nohavíc za inú veľkosť, čiže oblek sa vyskladá z dvoch konfekčných veľkostí.

V OD Jednota sa taktiež nachádza krajčírsky salón a salón na rýchle úpravy, s ktorým vieme zabezpečiť úpravy Vašich zakúpených odevov priamo na mieste a na počkanie.

Veľmi nám záleží na tom, aby ste boli so svojim oblekom počas celej jeho životnosti maximálne spokojný. Predpokladom dlhodobej spokojnosti  je aj dobrá starostlivosť. Každý materiál má charakteristické vlastnosti a práve to vyžaduje osobitý a ohľaduplný prístup ako pri nosení, tak i pri čistení. Taktiež vyžehliť vyčistený oblek je umením a nie každá čistiareň je schopná uspokojivo sa vyrovnať s náročnosťou žehlenia pánskeho obleku. My Vám ponúkame vyčistenie obleku a vyžehlenie profesionálnymi technológiami a odborným prístupom. Tak aby bol Váš oblek aj po vyčistení ako nový.