VIVACE MODE: široký výber pre každého

       Ako firma Vivace Mode pôsobíme od roku 2004 v Obchodnom Dome COOP Jednota na Trojičnom námestí č. 9 v Trnave na 2. poschodí. Skúsenosti a odbornosť sme získavali po dobu 10 rokov pred spustením našej prevádzky. Našim cieľom bolo uplatniť a zdokonaliť odborné skúsenosti a spojiť ich s dokonalým doplnkovým servisom a dôsledným vnímaním potrieb  nášho zákazníka. Popritom sme sa hlavne snažili presadiť našich slovenských výrobcov, čo v dnešnej záplave čínskeho tovaru nebolo jednoduché.

       Dnes naša firma spolupracuje so slovenskými výrobcami ako je napr. „Výroba a predaj odevov Angelovič“. Tento výrobca oblekov má vysokú kvalitu šitia, materiálov, medzičíslových strihov a nadčasového vzhľadu. Už viac ako 25 rokov produkuje výrobky, o ktoré majú ľudia záujem a sú s nimi spokojní. Špecializuje sa na výrobu dámskych a pánskych zimných kabátov, jarných plášťov, dámskych kostýmov, pánskych a detských oblekov, svadobných oblekov, frakov a smokingov na mieru.

       Za zmienku stojí aj náš záujem o zákazníka po uplynutí dvojročnej záručnej lehoty. Je tým myslená oprava alebo prešitie daného výrobku. Teda staráme sa o Vás aj po uplynutí záruky.

       V našej ponuke je i firma Zekon – Michalovce, ktorá patrí k dlhoročným výrobcom konfekcie na Slovensku a ponúka široký sortiment výrobkov spĺňajúci požiadavky na kvalitu, estetickosť a funkčnosť.

Sortiment výrobkov predstavujú :

 • pánske a dámske obleky
 • saká a kabáty
 • výrobky džínsovej produkcie a odevy na voľný čas
 • špeciálna výroba pre armádu
 • pracovné pánske odevy.

Výrobky sú určené pre odberateľov z tuzemska i zo zahraničia.

       Zaujímavosťou našej firmy Vivace Mode je aj šitie oblekov na mieru z vybraných materiálov a strihov. Šitie realizujeme do siedmich pracovných dní. Meranie zákazníka realizujeme priamo na predajni, kde Vás vymeria odborne zaškolený personál, pripravený zrealizovať Vaše požiadavky. Cena mierenky je totožná s cenou oblekov, ktoré sú v ponuke priamo na predajni. Teda meranie  a celý servis až po dodanie k zákazníkovi je zdarma.

       Nakoľko všetci naši výrobcovia konfekčnej módy pôsobia na Slovensku, v prípade, že Vám nesadne konfekčná veľkosť, môžeme si dovoliť vyskladať Vám oblek aj na mieste priamo v predajni bez nutnosti jeho šitia na mieru. To znamená, že je možnosť výmeny saka alebo nohavíc za inú veľkosť, čiže oblek sa vyskladá z dvoch konfekčných veľkostí.

       Ak máte inú predstavu o farbe materiálu, na predajni sú vzorkovníky, z ktorých si môžete vybrať a určite si prídete na svoje.

       Iné požiadavky ako cenová kalkulácia, či miesto merania, alebo dodania sa dá dohodnúť osobne na mieste, alebo na telefónnych kontaktoch ( info na stránke ).

       V Obchodnom Dome COOP Jednota sa taktiež nachádza krajčírsky salón a salón na rýchle úpravy, s ktorým vieme zabezpečiť úpravy Vašich zakúpených odevov priamo na mieste a na počkanie.

      Ďalej v našej ponuke máme pánske košele, ktorým sa taktiež pri výbere dôsledne venujeme. Jedným z najlepších výrobcov košieľ je firma Arikos – Strážnice. Môžeme povedať, že tieto košele sú priam famózne ako do nosenia, strihov tak aj materiálov, ktoré sú vo vysokej kvalite. Zaujímavosťou je aj to, že tieto košele si môžete vyskladať aj sami podľa vlastnej fantázie, potrieb a predstáv. V ponuke je vzorkovník a všetky strihy a modely, ktoré sa dajú objednať na šitie. Košeľu značky Arikos si môžete samozrejme vybrať aj priamo na predajni. Máme v ponuke materiály od popredných evrópskych výrobcov látok, ktoré sú v súlade s módnymi trendmi a to bavlna s nežehlivou úpravou, bavlna s prímesou elastanu vrátane farebnosti. Taktiež sledujeme a ponúkame i trendy v tvaroch a vzoroch límcov, manžiet, vreciek a rôznych zdobiacich prvkov a spôsobov výroby košieľ. Kvalita je pre nás štandardom a samozrejmosťou.

V ponuke máme aj košele značiek: Jamel, Native, Friend and Rebels, King Road, Monte Carlo, Yuppi, Metzler, Ties Principe, pri ktorých Vám personál taktiež  poradí presnú veľkosť a tvar košele.

Z našej širokej ponuky tovarov by sme vyzdvihli značku Clim – Vabacci – českého výrobcu tričiek vysokej kvality a výborných strihov.

Nesmieme zabudnúť na značku Monte Carlo ponúkajúcu kvalitu na trhu už viac ako 50 rokov, ktorá je v nespočetnom farebnom a modelovom výbere doplnená o kolekciu mikín, svetrov, polokošieľ, tričiek a búnd. Pletené oblečenie je vyrobené z najkvalitnejších materiálov ( vlna merino, kašmír alebo overené zmesi vlna / akryl, vlna s kašmírom… ), aby dosiahlo kultivovaného vzhľadu a bolo príjemné na dotyk. Jemné úplety sú obľúbené pre mestské modely a objemné hrubé úplety pre voľný čas. Polokošele sú zastúpené širokou farebnou škálou v kombinácii s rôznym typom využitia – od klasických jednofarebných košieľ s malými detailami až po športové a trendové tričká. Športový vzhľad podtrhujú rozmanité materiály a ich kombinácie, kontrastné riešenia farieb, prešívané i ozdobné švy. Experimentuje sa i so štíhlymi a voľnejšími strihmi polokošieľ.

       Našu ponuku dopĺňa široký výber tričiek značiek: FunknSoul, Moodo, Just Yuppi, Big Star, Clim, Frend and Rebels, Sono a Metrostar.

 

 • dámske a pánske rifle značiek: Mavi a Marten
 • voľnočasové nohavice značiek: Marten, Brühl, Anorac, Blue Bulls
 • mikiny : Monte Carlo, Big Star
 • dámske a pánske búndy zimné aj prechodé značiek: Folstop, Anorac, Erich Fend, Monte Carlo, Funk and Soul
 • dámske a pánske kožene búndy značiek: Folstop, Gipsy, Chevirex
 • spodné prádlo Fabio
 • viazanky značiek: Orsi-Slovakia, Ties Principe, Selecta, Jamel, Enrico Marianni, Jean Chatel Paris
 • manžetové gombíky a spony Ties Principe, Lindenmann, Mario Barutti, Orsi
 • kožené opasky Rehoff, Lindenmann
 • dáždniky dámske, pánske, detské všetkých modelov a značky Doppler, s.Oliver
 • dámske a pánske šále a šatky Pia Rossini, Tempo Móda, Orsi, Ties Principe
 • plážové doplnky, klobúky, perá, košíky, tašky, kabelky, traky Pia Rossini, Bellugio, Tempo Móda

Hľadáte super oblečenie na šport, voľný čas i na túlanie po meste?

Tak ste správne na adrese. V predajni s kvalitným tovarom a džínsovej módy.

V ponuke máme veľkosti:

 • Pánske od S po 3XL
 • Dámske od XXS po XXL
 • Detské od 122 po 158

Celý sortiment je doladený nielen doplnkami ako sú cestovné tašky, kabelky, ruksaky, čiapky, opasky, ponožky, letné žabky, ale je perfektné, že sa môžete farebne a štýlovo doladiť navzájom. V kolekcii jeans nájdete zase široký výber modelov rifieľ, ktoré vám padnú ako uliate. Váš výber vám spríjemní odborný personál, ktorý sa na vás teší.