VIVACE MODE: široký výber pre každého

Ako firma Vivace Mode pôsobíme od roku 2004 v OD Jednota na Trojičnom námestí č. 9 v Trnave. Skúsenosti a odbornosť sme získavali po dobu 10 rokov pred spustením našej prevádzky. Našim cieľom bolo uplatniť a zdokonaliť odborné skúsenosti a spojiť ich s dokonalým doplnkovým servisom a dôsledným vnímaním potrieb  nášho zákazníka. Popritom sme sa hlavne snažili presadiť našich slovenských výrobcov, čo v dnešnej záplave čínskeho tovaru nebolo jednoduché.

Dnes naša firma spolupracuje so slovenskými výrobcami ako je napr. Ďurka – Michalovce. Tento výrobca oblekov má vysokú kvalitu šitia, materiálov, medzičíslových strihov a nadčasového vzhľadu. Za zmienku stojí aj náš záujem o zákazníka po uplynutí dvojročnej záručnej lehoty. Je tým myslená oprava alebo prešitie daného výrobku. Teda staráme sa o Vás aj po uplynutí záruky.

Ďalej spolupracujeme s firmou Pavanna – Svidník, ktorá vyrába obleky, saká a nohavice všetkých strihov. V ponuke má aj bundy, plášte a zimné kabáty.

V našej ponuke je i firma Zekon – Michalovce, ktorá vyrába pánsku pranú módu a taktiež je to výrobca oblekov, ku ktorému prichádzajú s výrobou aj popredné svetové značky.

Zaujímavosťou našej firmy Vivace Mode je aj šitie oblekov na mieru z vybraných materiálov a strihov. Šitie realizujeme do siedmich pracovných dní. Meranie zákazníka realizujeme priamo na predajni, kde Vás vymeria odborne zaškolený personál, pripravený zrealizovať Vaše požiadavky. Cena mierenky je totožná s cenou oblekov, ktoré sú v ponuke priamo na predajni. Teda meranie  a celý servis až po dodanie k zákazníkovi je zdarma.

Nakoľko všetci naši výrobcovia konfekčnej módy pôsobia na Slovensku, v prípade, že Vám nesadne konfekčná veľkosť, môžeme si dovoliť vyskladať Vám oblek aj na mieste priamo v predajni bez nutnosti jeho šitia na mieru. To znamená, že je možnosť výmeny saka alebo nohavíc za inú veľkosť, čiže oblek sa vyskladá z dvoch konfekčných veľkostí.

Ak máte inú predstavu o farbe materiálu, na predajni sú vzorkovníky, z ktorých si môžete vybrať a určite si prídete na svoje.

Iné požiadavky ako cenová kalkulácia, či miesto merania, alebo dodania sa dá dohodnúť osobne na mieste, alebo na telefónnych kontaktoch (info na stránke).

V OD Jednota sa taktiež nachádza krajčírsky salón a salón na rýchle úpravy, s ktorým vieme zabezpečiť úpravy Vašich zakúpených odevov priamo na mieste a na počkanie.

Ďalej v našej ponuke máme pánske košele, ktorým sa taktiež pri výbere dôsledne venujeme. Jedným z najlepších výrobcov košieľ je firma Arikos – Strážnice. Môžeme povedať, že tieto košele sú priam famózne ako do nosenia, strihov tak aj materiálov, ktoré sú vo vysokej kvalite. Zaujímavosťou je aj to, že tieto košele si môžete vyskladať aj sami podľa vlastnej fantázie, potrieb a predstáv. V ponuke je vzorkovník a všetky strihy a modely, ktoré sa dajú objednať na šitie. Košeľu značky Arikos si môžete samozrejme vybrať aj priamo na predajni.

V ponuke máme aj košele značiek: Jamel, Native, Friend and Rebels, King Road, Monte Carlo, Vigoss, Yuppi, Metzler, Ties Principe, pri ktorých Vám personál taktiež  poradí presnú veľkosť a tvar košele.

Z našej širokej ponuky tovarov by sme vyzdvihli značku Clim – Vabacci – českého výrobcu tričiek vysokej kvality a výborných strihov.

Nesmieme zabudnúť na značku Monte Carlo, ktorá je v nespočetnom farebnom a modelovom výbere doplnená o kolekciu mikín, košieľ a pulóvrov.

Našu ponuku dopĺňa široký výber tričiek značiek: Vigoss, FunknSoul, SAM 73, Moodo, Just Yuppi, Big Star, Clim, Frend and Rebels, Sono a Metrostar.

 

 

 • dámske a pánske rifle značiek: Vigoss, Mavi a Marten
 • voľnočasové nohavice značiek: Vigoss, Marten, Brühl, Anorac, Blue Bulls
 • mikiny : Vigoss, Monte Carlo, SAM 73, Big Star
 • dámske a pánske búndy zimné aj prechodé značiek: Folstop, Anorac, Erich Fend, Vigoss, Monte Carlo, Funk and Soul
 • dámske a pánske kožene búndy značiek: Folstop, Gipsy, Chevirex
 • spodné prádlo Fabio
 • viazanky značiek: Orsi-Slovakia, Ties Principe, Selecta, Jamel, Enrico Marianni, Jean Chatel Paris
 • manžetové gombíky a spony Ties Principe, Lindenmann, Mario Barutti, Orsi
 • kožené opasky Rehoff, SAM 73, Lindenmann, Vigoss
 • dáždniky dámske, pánske, detské všetkých modelov a značky Doppler, s.Oliver
 • dámske a pánske šále a šatky Pia Rossini, Tempo Móda, Orsi, Ties Principe
 • plážové doplnky, klobúky, perá, košíky, tašky, kabelky, traky Pia Rossini, Bellugio, Tempo Móda

Hľadáte super oblečenie na šport, voľný čas i na túlanie po meste?

Tak ste správne na adrese Štefánikova č.3 (dom La Strada), kde sme pre vás otvorili predajňu kvalitného tovaru zn: S.A.M. 73 a džínsovej módy zn: VIGOSS.

S.A.M. 73 je česká značka, ktorá vznikla v roku 2004, kedy sa stretla partia nadšencov a začali vyrábať športové oblečenie pod touto značkou. Od roku 2006 sa začali otvárať predajne v Čechách i na Slovensku. Toto oblečenie spoznáte na prvý pohľad. Má zaujímavý design a úžasnú farebnosť. Z tohto oblečenia si vyberú páni, dámy, ale aj deti.

V ponuke máme veľkosti:

 • Pánske od S po 3XL
 • Dámske od XXS po XXL
 • Detské od 122 po 158

Celá kolekcia je doladená nielen doplnkami ako sú cestovné tašky, kabelky, ruksaky, čiapky, opasky, ponožky, letné žabky, ale je perfektné, že sa môžete farebne a štýlovo doladiť navzájom. V kolekcii VIGOSS jeans nájdete zase široký výber modelov rifiel, ktoré vám padnú ako uliate. Váš výber vám spríjemní odborný personál, ktorý sa na vás teší.